Par mums

SIA „EVERA” komandu veido savas jomas speciālisti ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi būvniecības nozarē. Mūs vieno kopīgas vērtības: izcilība attiecībā pret katru mums uzticēto darbu un tā kvalitāti, attieksme pret klientu un vēlme attīstīties gan individuāli, gan komandai kopumā.
Mēs ar lielāko prieku palīdzam īstenot dažādus sarežģītus un izaicinošus projektus. Šāda veida projektu īstenošana ļauj mums nodrošināt lielu pievienoto vērtību mūsu klientiem. Tas nozīmē, ka mēs iedziļināsimies katrā projekta niansē, nodrošināsim proaktīvu, patīkamu un profesionālu komunikāciju, ja nepieciešams, piedāvājot risinājumus, laikā paveiksim darbu un vienmēr uzturēsim sakārtotu būvdarbu vietu.

Būvkomersanta reģistrācijas numurs: 9493-R

„Mēs zinām, ka pasūtītājs ēkas būvniecības laikā izjūt emociju karuseli — aizrautību, nepacietību, stresu, iedvesmu u. c. Mūsu komandas mērķis ir uzņemties atbildību par mums uzticēto darbu, nodrošināt patīkamu sadarbību ar mūsu klientu un sasniegt augstas kvalitātes rezultātu”. 
Kaspars Bondars 
SIA „EVERA” vadītājs, sertificēts būvdarbu vadītājs un būvuzraugs 

Ko „EVERA” komandai nozīmē augstākās klases būvniecība:
  • Personiska attieksme un profesionāla komunikācija katrā darba posmā ar ikvienu „EVERA” darbinieku. 
  • Pārdomājam katru niansi un kopējo rezultātu: kā izvēlētie būvmateriāli, tehnoloģija, plānojums vai citi elementi tiks īstenoti un vēlāk uzturēti.
  • Ikvienu mums uzticēto uzdevumu un projektu veicam tā, lai mēs būtu gandarīti par padarīto, bet Jūs turpmāk vienmēr vēlētos sadarboties ar mums.
  • Būvniecības gaitā uzturam objektu kārtībā. 
Pakalpojumi
...

< 2000 Iebetonētu būvkonstrukciju (m3)

< 20 Īstenotu projektu Latvijā

< 10 Īstenotu projektu Skandināvijas valstīs

10-15 Darbinieku skaits “EVERA” pamata komandā

Sazinieties ar mums un uzziniet, kā mēs varam palīdzēt Jums īstenot augstas kvalitātes būvniecības projektu.